Wyślij wiadomość
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
E-mail sales@hg-steelpole.com TEL: 86-510-87844156
Dom >

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Fabryczna linia produkcyjna

Wycieczka po fabryce
  • Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Fabryczna linia produkcyjna
  • Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Fabryczna linia produkcyjna
  • Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Fabryczna linia produkcyjna
Linia produkcyjna

Zaawansowane urządzenia produkcyjne

JSHG ma 2 cyfrowe linie produkcyjne sterujące liną stalową z prostym szwem stalowym, 1 linia produkcyjna do sterowania cyfrową stalą anioła, 2 linie do rozwijania i rozpłaszczania płytek, 3 cyfrowe urządzenia do cięcia płomieniem i cięciem plazmowym, 4 linie do produkcji urządzeń do spawania łukiem krytym, 16 ciężkich maszyn do podnoszenia, jak również innych zaawansowanych urządzeń.

Wszystko to ma wysoką automatyczność i dokładność, dzięki czemu firma realizuje zaawansowany projekt i technologię, szybką produkcję i serializację produktów oraz skuteczne połączenie linii produkcyjnych.

JSHG przeszedł system zarządzania jakością ISO9001. Poza tym przetwarza profesjonalne fizyczne i chemiczne laboratorium kontrolne i jest wyposażona w system detekcji rentgenowskiej, ultradźwiękowy system detekcji, uniwersalną maszynę do testowania ekranów, analizator widma emisji fotoelektrycznej, jak również analizator mikrokomputera węglowego i siarkowego itp.

Tymczasem utworzyła ona naukowy i rygorystyczny system zarządzania jakością, który skutecznie i ściśle gwarantuje kontrolę jakości produktów od surowca do gotowych produktów.

Maszyny do badań fizycznych i chemicznych

Wstępny montaż dla gotowego produktu

Pakowanie i wysyłka

R & D

"Design i technologia, profesjonalne i powszechne, oprogramowanie i sprzęt" to filozofia projektowania JSHG. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z instytucjami projektowymi i firmami z tej samej branży. Dzięki bliskiej komunikacji i poszukiwaniom nasza firma przyjęła zaawansowaną koncepcję projektową, wprowadzając krajowe i zagraniczne najwyższej klasy oprogramowanie projektowe oraz przyciągając wysokiej jakości personel.

W dziale badań i rozwoju znajduje się wielu doświadczonych pracowników zajmujących się badaniami i projektowaniem oraz sztywna sieć rozwojowa, które zapewniają, że nasze propozycje projektowe spełniają wymagania klientów, nawet przekraczają ich oczekiwania.

Od momentu założenia JSHG przedstawiło tysiące propozycji stożkowych słupów obejmujących kilka branż i dziedzin, takich jak przemysł przesyłu energii, przemysł telekomunikacyjny, przemysł oświetleniowy itp., Który zapewnia pełne i silne wsparcie techniczne i zapewnienie usług.

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-510-87844156
Strefa przemysłowa Wanshi, miasto Yixing, prowincja Jiangsu, Chiny PR
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas