Tel:
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
PROFESJONALNY PRODUCENT

WYSOKA JAKOŚĆ

Dom

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Certyfikaty
Chiny Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The quality of 230kV Steel Poles is very good and we are satisfied with its production performance, early delivery and good technical service.

—— ROLAND T. GESTOSANI

Thanks for your high quality lighting poles and early delivery. You are our good OEM factory, hope we could cooperate more with each other.

—— COSLEE AUSTRALIA

 • Linia produkcyjna

  Zaawansowane urządzenia produkcyjne

  JSHG ma 2 cyfrowe linie produkcyjne sterujące liną stalową z prostym szwem stalowym, 1 linia produkcyjna do sterowania cyfrową stalą anioła, 2 linie do rozwijania i rozpłaszczania płytek, 3 cyfrowe urządzenia do cięcia płomieniem i cięciem plazmowym, 4 linie do produkcji urządzeń do spawania łukiem krytym, 16 ciężkich maszyn do podnoszenia, jak również innych zaawansowanych urządzeń.

  Wszystko to ma wysoką automatyczność i dokładność, dzięki czemu firma realizuje zaawansowany projekt i technologię, szybką produkcję i serializację produktów oraz skuteczne połączenie linii produkcyjnych.

  JSHG przeszedł system zarządzania jakością ISO9001. Poza tym przetwarza profesjonalne fizyczne i chemiczne laboratorium kontrolne i jest wyposażona w system detekcji rentgenowskiej, ultradźwiękowy system detekcji, uniwersalną maszynę do testowania ekranów, analizator widma emisji fotoelektrycznej, jak również analizator mikrokomputera węglowego i siarkowego itp.

  Tymczasem utworzyła ona naukowy i rygorystyczny system zarządzania jakością, który skutecznie i ściśle gwarantuje kontrolę jakości produktów od surowca do gotowych produktów.

  Maszyny do badań fizycznych i chemicznych

  Wstępny montaż dla gotowego produktu

  Pakowanie i wysyłka

 • R & D

  "Design i technologia, profesjonalne i powszechne, oprogramowanie i sprzęt" to filozofia projektowania JSHG. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z instytucjami projektowymi i firmami z tej samej branży. Dzięki bliskiej komunikacji i poszukiwaniom nasza firma przyjęła zaawansowaną koncepcję projektową, wprowadzając krajowe i zagraniczne najwyższej klasy oprogramowanie projektowe oraz przyciągając wysokiej jakości personel.

  W dziale badań i rozwoju znajduje się wielu doświadczonych pracowników zajmujących się badaniami i projektowaniem oraz sztywna sieć rozwojowa, które zapewniają, że nasze propozycje projektowe spełniają wymagania klientów, nawet przekraczają ich oczekiwania.

  Od momentu założenia JSHG przedstawiło tysiące propozycji stożkowych słupów obejmujących kilka branż i dziedzin, takich jak przemysł przesyłu energii, przemysł telekomunikacyjny, przemysł oświetleniowy itp., Który zapewnia pełne i silne wsparcie techniczne i zapewnienie usług.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Tang

Tel: 0086-13861505969

Faks: 86-510-87843528

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
Strefa przemysłowa Wanshi, miasto Yixing, prowincja Jiangsu, Chiny PR
Tel:86-510-87844156
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Stalowy słup rurowy dostawca. © 2016 - 2023 steel-tubularpole.com. All Rights Reserved.