Tel:
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
PROFESJONALNY PRODUCENT

WYSOKA JAKOŚĆ

Dom

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

Kilka słów o nas
Chiny Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd profil firmy
Chiny Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd profil firmy
Chiny Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd profil firmy
Chiny Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd profil firmy
Chiny Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd profil firmy
1 2 3 4 5

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

Z ponad 17-letnim doświadczeniem
Założony w 1998 roku, Jiangsu Hongguang Steel Pole Co. Ltd (JSHG) specjalizuje się w produkcji różnych stalowych słupów. Produkujemy różnorodne produkty, takie jak stalowe słupy i słupy transmisyjne oraz konstrukcje podstacji dla przemysłu przesyłowego, słupki oświetleniowe wysokiej mocy i słupy uliczne do oświetlania, które są szeroko stosowane w drogach ekspresowych, na lotniskach, w portach i dokach, na magazynach, parkingach i stadionach, słupy słupy do kolei linowych, słupy łączności mikrofalowej dla przemysłu telekomunikacyjnego, słupy podtrzymujące aeronautę i słupy oświetleniowe uliczne.

Zdolne do obsługi zamówień objętościowych
Nasza firma zajmuje powierzchnię 65 000 metrów kwadratowych z kapitałem zakładowym w wysokości 10,1 miliona USD. Mając 45 000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej i ponad 200 pracowników, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet największych projektów. Posiadamy bogate zasoby inżynieryjne, mocne możliwości produkcyjne, uważny zespół obsługi klienta, personel zarządzający projektami i siłę finansową, aby zapewnić bezkompromisową jakość i sukces Twojego projektu.

Mamy zdolność do produkcji 30 000 MT stalowych słupów rocznie. Posiadamy dwie wielkogabarytowe hydrauliczne giętarki 2400T i 600T, z których każda jest w stanie produkować wielkogabarytowe komponenty i konstrukcje słupów. Poza tym, nasza firma ma inne zaawansowane urządzenia, takie jak maszyny do cięcia płomieniem CNC, automatyczne maszyny do cięcia wzdłużnego, maszyny do płaskich płyt, maszynki do strzyżenia, maszyny z automatycznym zamykaniem, automatyczne maszyny do spawania łukiem krytym, automatyczne niwelatory, automatyczne spajanie rurociągów i precyzyjna obróbka maszyny pomocnicze.

Przestrzeganie norm ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001
Ponadto ustanowiliśmy odwieczną politykę i cel kontroli jakości, które zostały wdrożone ściśle przez wszystkich pracowników. Zdaliśmy i przestrzegamy trzech systemów ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 i ustalamy odpowiednie regulacje z zakresu zaopatrzenia w surowce do projektowania, produkcji, codziennego zarządzania i obsługi posprzedażnej. W JSHG jakość nie jest prostym słowem, jest naszym zobowiązaniem. Jesteśmy oddani spełnianiu i przekraczaniu wszystkich Twoich wymagań, a także zapewniamy najwyższą jakość, opłacalne rozwiązanie, aby sprostać zarówno budżetowi, jak i harmonogramowi.


Kompleksowe i famouse Clinets
Dzięki staraniom wszystkich pracowników, a także zewnętrznego wsparcia i współpracy, nasze produkty są sprzedawane również w Chinach i na rynkach zagranicznych. Nasze rynki obejmują Filipiny, Rosja, Australia, Nowa Zelandia, Anglia, Malezja, Bangladesz, Pakistan, Ghana, Liberia, Angola, Nigeria, Kongo i tak dalej. Ponadto współpracujemy z wieloma znanymi firmami, takimi jak SGCC, NGCP, BPDB, ESKOM, China Unicom, China Mobile, TEBA, ZTE, CU Lighting (Wielka Brytania), COSLEE Australia, Abacus Lighting itp.

Odbieranie naszej doskonałej, szybkiej odpowiedzi na modyfikacje projektu
Składając zamówienie u nas, projektujemy i wytwarzamy rurowe konstrukcje stalowe, mając na uwadze Twoje potrzeby. Stworzony z myślą o obsłudze klienta, rozumiemy, że Twój projekt jest ważny i że terminowe dostarczenie jest niezbędne. Wiemy również, że należy wprowadzić zmiany w trakcie projektu. Nasz zespół pozwala nam szybko reagować na modyfikacje projektu przy zachowaniu harmonogramu projektu.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : JSHG

Ilość pracowników : 101~200

Coroczne wyprzedaże : 10Million-50Million

Rok założenia : 1998

pc Export : 20% - 30%

Założona w 1998 roku firma JSHG specjalizuje się w produkcji wielofunkcyjnych stalowych elementów konstrukcyjnych i słupów.

W latach 2001-2006 JSHG zostało wyróżnione przez Ministerstwo Rolnictwa ChRL mianem "Uprawnionych Przedsiębiorstw".

W styczniu 2004 r. Przeszliśmy test przez Centrum Kontroli Jakości i Testowania Wieży w National Power Industry i otrzymaliśmy kwalifikacje do produkcji stożka stalowego o średnicy 220KV i poniżej stożkowego słupa stalowego i 750KV oraz poniżej stalowych rurowych struktur podstacyjnych. W tym samym czasie nasz rynek krajowy obejmuje Jiangsu, Mongolię Wewnętrzną, Hebei, Xinjiang, Hubei i tak dalej.

W 2004 r. JSHG dołożyło wszelkich starań, aby zbadać rynek zamorski i uzyskało Certyfikat Zatwierdzenia dla przedsiębiorstw z rajstopami handlu zagranicznego w ChRL. Sukcesywnie eksportowaliśmy stalowy słup rurowy, wysoki maszt, słup oświetleniowy do Filipin, Rosji, Australii, Nowej Zelandii, Anglii, Malezji, Bangladeszu, Pakistanu, Ghany, Liberii, Angoli, Nigerii, Kongo i tak dalej.

W 2012 roku JSHG przeniósł się do nowego zakładu w Strefie Przemysłowej.

W 2012 roku zostaliśmy kwalifikowanym dostawcą State Grid Corporation w Chinach i przeszliśmy przez ocenę na miejscu. W tym samym roku wieża telekomunikacyjna również zdała test i uzyskała licencję na produkcję.

W 2014 roku zdaliśmy i przestrzegamy oceny trzech systemów ISO9001 (jakość), ISO14001

(środowisko), OHSMS (zawód zdrowy i bezpieczny).

W 2015 r. Z sukcesem złożyliśmy wniosek o kwalifikację dostawcy China Southern Power Grid i China Tower Co., Ltd.

Dzięki zaufaniu i wsparciu naszych klientów krajowych i zagranicznych, nasza firma będzie pracować ciężej i zapewniać najwyższą jakość i najlepszą obsługę, aby oddać światu.

Usługowe

1. Odpowiedz w ciągu 24 godzin roboczych

2. Fabryka bezpośrednia sprzedaż

3. Ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji

4. Zdolne do obsługi zamówień objętościowych

5. Produkty o wysokiej jakości i niskiej cenie

6. Zapewnij profesjonalne projektowanie przez naszych doświadczonych inżynierów R & D

7. Bogate doświadczenie podczas eksportowania

8. ODM, OEM akceptowalne

9. Wsparcie techniczne przez e-mail

10. Usługa wywoływania

Śmiało możesz się z nami skontaktować!

Firma Zespół

W naszej firmie jest 198 pracowników, od których utworzyli profesjonalny zespół o dużej sile technicznej.

15% ma stopień Banchelor lub wyższy, 30% zdało egzamin technika średniego. Wszyscy technicy mają ponad 5-letnie doświadczenie w spawalnictwie, a także uczestniczą w powiązanych szkoleniach zawodowych.

W naszym Dziale R & D pracuje 16 inżynierów. Kierownik i główny inżynier w tych działach mają stopień mechaniczny. Co więcej, od prawie 10 lat pracowali w znanej fabryce słupów stalowych o różnych pozycjach, na przykład producent, inspektor jakości, główny projektant.

Mamy również silny zespół ds. Marketingu i obsługi, który bierze odpowiedzialność za kompleksową sprzedaż przedsprzedażową, w sprzedaży i po sprzedaży. Mają zdolność radzenia sobie ze wszystkimi problemami awaryjnymi i instalacyjnymi.

Nasi pracownicy mają zaufanie do spełnienia wymagań kontraktowych i zapewnienia wysokiej jakości produktów i zadowolenia z usług.

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
Strefa przemysłowa Wanshi, miasto Yixing, prowincja Jiangsu, Chiny PR
Tel:86-510-87844156
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Stalowy słup rurowy dostawca. © 2016 - 2023 steel-tubularpole.com. All Rights Reserved.