Dom

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

dobra jakość Słup energii elektrycznej na sprzedaż
dobra jakość Słup energii elektrycznej na sprzedaż
The quality of 230kV Steel Poles is very good and we are satisfied with its production performance, early delivery and good technical service.

—— ROLAND T. GESTOSANI

Thanks for your high quality lighting poles and early delivery. You are our good OEM factory, hope we could cooperate more with each other.

—— COSLEE AUSTRALIA

Im Online Czat teraz

Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

1 2 3 4 5
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd
Company Gate Office Building Factory Profile Yard Workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : JSHG
Ilość pracowników : 101~200
Coroczne wyprzedaże : 10Million-50Million
Rok założenia : 1998
pc Export : 10% - 20%
Z ponad 17-letnim doświadczeniem
Założony w 1998 roku, Jiangsu Hongguang Steel Pole Co. Ltd (JSHG) specjalizuje się w produkcji różnych stalowych słupów. Produkujemy różnorodne produkty, takie jak stalowe słupy i słupy transmisyjne oraz konstrukcje podstacji dla przemysłu przesyłowego, słupki oświetleniowe wysokiej mocy i słupy uliczne do oświetlania, które są szeroko stosowane w drogach ekspresowych, na lotniskach, w portach i dokach, na magazynach, parkingach i stadionach, słupy słupy do kolei linowych, słupy łączności mikrofalowej dla przemysłu telekomunikacyjnego, słupy podtrzymujące aeronautę i słupy oświetleniowe uliczne.

Zdolne do obsługi zamówień objętościowych
Nasza firma zajmuje powierzchnię 65 000 metrów kwadratowych z kapitałem zakładowym w wysokości 10,1 miliona USD. Mając 45 000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej i ponad 200 pracowników, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet największych projektów. Posiadamy bogate zasoby inżynieryjne, mocne możliwości produkcyjne, uważny zespół obsługi klienta, personel zarządzający projektami i siłę finansową, aby zapewnić bezkompromisową jakość i sukces Twojego projektu.

Mamy zdolność do produkcji 30 000 MT stalowych słupów rocznie. Posiadamy dwie wielkogabarytowe hydrauliczne giętarki 2400T i 600T, z których każda jest w stanie produkować wielkogabarytowe komponenty i konstrukcje słupów. Poza tym, nasza firma ma inne zaawansowane urządzenia, takie jak maszyny do cięcia płomieniem CNC, automatyczne maszyny do cięcia wzdłużnego, maszyny do płaskich płyt, maszynki do strzyżenia, maszyny z automatycznym zamykaniem, automatyczne maszyny do spawania łukiem krytym, automatyczne niwelatory, automatyczne spajanie rurociągów i precyzyjna obróbka maszyny pomocnicze.

Przestrzeganie norm ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001
Ponadto ustanowiliśmy odwieczną politykę i cel kontroli jakości, które zostały wdrożone ściśle przez wszystkich pracowników. Zdaliśmy i przestrzegamy trzech systemów ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 i ustalamy odpowiednie regulacje z zakresu zaopatrzenia w surowce do projektowania, produkcji, codziennego zarządzania i obsługi posprzedażnej. W JSHG jakość nie jest prostym słowem, jest naszym zobowiązaniem. Jesteśmy oddani spełnianiu i przekraczaniu wszystkich Twoich wymagań, a także zapewniamy najwyższą jakość, opłacalne rozwiązanie, aby sprostać zarówno budżetowi, jak i harmonogramowi.


Kompleksowe i famouse Clinets
Dzięki staraniom wszystkich pracowników, a także zewnętrznego wsparcia i współpracy, nasze produkty są sprzedawane również w Chinach i na rynkach zagranicznych. Nasze rynki obejmują Filipiny, Rosja, Australia, Nowa Zelandia, Anglia, Malezja, Bangladesz, Pakistan, Ghana, Liberia, Angola, Nigeria, Kongo i tak dalej. Ponadto współpracujemy z wieloma znanymi firmami, takimi jak SGCC, NGCP, BPDB, ESKOM, China Unicom, China Mobile, TEBA, ZTE, CU Lighting (Wielka Brytania), COSLEE Australia, Abacus Lighting itp.

Odbieranie naszej doskonałej, szybkiej odpowiedzi na modyfikacje projektu
Składając zamówienie u nas, projektujemy i wytwarzamy rurowe konstrukcje stalowe, mając na uwadze Twoje potrzeby. Stworzony z myślą o obsłudze klienta, rozumiemy, że Twój projekt jest ważny i że terminowe dostarczenie jest niezbędne. Wiemy również, że należy wprowadzić zmiany w trakcie projektu. Nasz zespół pozwala nam szybko reagować na modyfikacje projektu przy zachowaniu harmonogramu projektu.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu hongguang steel pole co.,ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Tang

Tel: 86-510-87844156

Faks: 86-510-87843528

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)